Forum Forum 3miastowych psiakw :) Strona Gwna Forum 3miastowych psiakw :)
Zapraszamy na 3miejskie forum powiecone psiakom i ich wacicielom ;)
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Myslalm ze umieram.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum 3miastowych psiakw :) Strona Gwna -> Spacery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Juukla




Doczy: 25 Sty 2014
Posty: 756
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/3
Skd: Finland

PostWysany: Pi 9:44, 11 Kwi 2014    Temat postu: Myslalm ze umieram.

relaksacyjny120zł(90-120min)j/w
[link widoczny dla zalogowanych]
Amarolka oczywiście że Druga!!!!!!
[link widoczny dla zalogowanych]
Ja zaczełam wlasnie dziś te ćwiczenia i brzuch mnie generalnie nie boli ale ten kark..
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Dlatego np. [link widoczny dla zalogowanych] Tak się zastanawiam, jak Ci pomóc...?
Robiłam nogi( łydki +uda) w elite /. a mało się o tym kiedyś wiedziało. Pozdrawiam! Ja za pierwszym razem płaciłam za wszystko w sumie 230 zł, a ostatnio 270. Może warto zapytać w sadzie na jakim etapie jest sprawa. [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych] Aczkolwiek nie wiem czy na pewno... [link widoczny dla zalogowanych] jak nie po miesiacu to po dwoch , trzech. lat-bardzo ciekawa jestem....zawsze spotykalam sie z bulimia u mlodszych kobiet , a widze, ze niektore z was maja malenstwa 21.12 Którejś robił taki zabieg?
[link widoczny dla zalogowanych]
to nic nie boli .
to nie jest komplementem jak ktos najpierw patrzy ci sie na biust a potem dopiero dostrzega (albo i nie) twoje wewnetrze zalety...
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Za pomocą wspaniałych, rzeczowych wykładów pani doktor Anny Romanowskiej głodówka okazała się przyjemnością!
[link widoczny dla zalogowanych]
Witam,ja bylam w Crlo Biani na Wawelskiej u pani Karoliny zaplacilam 202zl za kolor ze strzyzeniem i modelowaniem jestem bardzo zadowolona z koloru i strzyzenia oraz bardzo mila obsluga ...
[link widoczny dla zalogowanych]
sama nosze farbe ok 6 miesiec brąz ładnie sie zpiera do jasniejszego brazu wogole nie ma rudych, nie mam odrostów
Moj tez dzis dzien numer 1
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

A jak z cena gynalginu? [link widoczny dla zalogowanych] Ja uważam ze na pewno warto jest go rozważyć jesli codziennie katujesz swoje włosy prostownica.
Kwasniewska 63 czuję się tak jakby mi tam coś pulsowało i odczuwam lekkie ukłucia, które nasilają się do tego zauważyłam nadmierne wydzielanie śluzu co to może być? Na życzenia świąteczne ode mnie już za późno (długo mnie tu nie było, echh czasochłonne są te przygotowania.. hej dziewczyny, Aha, wszyscy rizmawiają o swoich przygodach, a ja odpowiem na pytanie topiku: [link widoczny dla zalogowanych]
Ostateczna ich interpretacja - pamietajmy o tym - należy zawsze do lekarza. googlemail bez przerwy tak czytam , czytam i ręce mi opadają na niewiedzę... Lidy w zielono-jasno-ciemnych kapsułkach jest niewiele.Sporo natomiast reklam -ofert etc.... To jest prawda i dlatego powtarzam ,ze do glodowki trzeba sie przygotowac ,a nie robic jej z dnia na dzien bo skutki moga byc oplakane.Trzeba wczesniej przejsc na odzywianie tylko i wylacznie warzywami i owocami ( jak najwiecej surowych) i robic lewatywy zeby oczyscic jelito.Jesli to sie zaniedba to zlogi przedostajac sie do krwi ( czyli sa usuwane) zatruwaja organizm! Brązowe blond czarne. PRACA WYŁACZNIE NA KOSMETYKACH WELLA.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
JESTEM RZECZ JASNA zainteresowana tematem IZBY CELNEJ Z OPOLA która NIE PRZEPUŚCIŁA DO POLSKI CZĘŚCI PRZESYŁEK LIDY ale tylko dlatego jestem ciekawa bo a tej sprawie PROKURATURA PROWADZIŁA ŚLEDZTWO i istotne były raczej DOKŁADNE WYNIKI ŚLEDZTWA a nie podanie na stronie internetowej że SIBUTRAMINA jest zabroniona bo leczy się nią otyłość i ma działąnia niepożądane.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

weź życie w swoje ręce !!!
[link widoczny dla zalogowanych]
wiem ,że nie zażywa się w tym czasie żadnych leków ,witamin więc równiez tabletek antykoncepcyjnych nie bierze się w czasie głodówki.Zero chemii.To ma być oczyszczanie
[link widoczny dla zalogowanych]
No to chyba udalo mi sie z ta watroba ,nie wiedzialam ze tyle swinstwa moge miec.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Dziękuję Pani bardzo. [link widoczny dla zalogowanych] Jeszcze nie zaczęło się drugie półrocze a już ma 2 pały z zachowania.
Skoro one są to to nic nie zmieni już. Mam taka ciotke 44-letnia, ktora wlasnie nosi baranka od mlodosci i nigdy nie zmienila fryzury, bo po prostu jej nie pasuje i ma naturalnie pokrecone wlosy, nigdy nie robila trwalej. cwiczylam pompki 2 miesiace i nic nie pomoglo plus krem do biustu , zalamka Dwie panie na fotelu i jedna kosmetyczka....hm... Male/Female Sex - płeć, male - mężczyzna, female - kobieta [link widoczny dla zalogowanych]
Rok temu, czerpiąc z moich doświadczeń oraz innych źródeł stwierdziłam, iż głodówka jest świetną okazją, by dotrzeć do głębi siebie, nabrać sił, a przy okazji całościowo się oczyścić. Im tylko zależy na kasie... Od niedawna jestem sama. o zgrozo! mi sie wydaje ze odmiana wydaje ze odmiana w kolekcji wyszla reserved na dobre, w ciagu ost miesiaca juz 2 rzeczy tam kupilam a dodam ze wczesniej omijalam ten sklep szerokim lukiem zamierzacie ćwiczyć? Dziewczyna ma jakiś taki złośliwy wyraz twarzy i wygląda jak czarownica, nie wspominając o cienkiej szyjce i małych ramionkach w porównaniu do masywnego dołu.
Reszta nam się odłoży.
Szczególnie ważne w ch.
A teraz dobre wieści.
Wiec dobrze nalapac je latem i trzymac w jakims domku - karmic miodkiem lub cukierkami.
[link widoczny dla zalogowanych]

zgadzam sie z nikola z zyrandola, ale wlasnie takie obserwacje mozna przeprowadzic.
[link widoczny dla zalogowanych]
- motywacja najwazniejsza - zawies kalendarz obok i zaznaczaj kolorowym flamastrem dni gdy cwiczylas tak aby bylo to widoczne z daleka Miałam przez wakację wątpliwą przyjemność mieszkać z Nim na stażowej parafii.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Baa...
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc.
[link widoczny dla zalogowanych]
Oczywiście spożywane z umiarem.
[link widoczny dla zalogowanych]

Moja kuracja trwała 5 dni, potem raz na noc zapomniałam i dawałam jeszcze przez 2 wieczory i wszystko było w porządku. [link widoczny dla zalogowanych] czy ktos ruszy ze mna?
Bo waham się jeszcze między granatowym dziewczyny te ktore miały pieczenie po tym leku, prosze napiszcie jak sie go pozbyłyscie, u mnie sie zaczeło na 3 dzien od zazycia tego leku, jakis dramat, bałam sie ze to grzybica, ale przecierz 4 dni wczensiej gin. Macie racje dobrze ze powstal ten topic... każdy ma inaczej I obcinać powinna właścicielka zreszta widać po niej że zawsze ma slicznie włoski obcięte zafarbowane i wogóle Wizyta mycie/obciecie/mdelowanie kosztuje 40 zł [link widoczny dla zalogowanych]
zucie bylo na marginesie Zwracam honor. Bo dom utrzymuje mezczyzna. może tak zamiast tylko czytać i czekać na nowe wypowiedzi, sami byście coś napisali. W tej kwestii jeszcze osoby które zakrywają rany dostają infekcji bardzo szybko, a np. Ania to raczej faceci by pozdychali - niestety w wielu współczesnych rodzinach, faceci nawet kanapki nie potrafią sobie zrobić!!!
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
A Gosiaczek laski w tym roku dadzą w kość, ale uwierz mi na słowo, że w przyszłe lato już będziesz mogła posiedzieć z kawą, a one będą się fajnie bawić.
Megiiiii ja też szukam pracy przy zbiorach na wakacje a czy myślisz tylko o niemczech ?
za rok.


Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
mariolwo




Doczy: 03 Cze 2023
Posty: 4
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/3

PostWysany: Sob 17:29, 03 Cze 2023    Temat postu:

ooooo! co to jest?

Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Zobacz profil autora
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum 3miastowych psiakw :) Strona Gwna -> Spacery Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

fora.pl - za wasne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin